تولید ساعت عقربه ای رومانسون برای افراد آلزایمری

هنگام انتخاب یک ساعت عقربه ای رومانسون زنانه محدودیت دارد. اندازه قاب، شکل، مواد، رنگ صفحه، قاب، و انتخاب الماس، غیر الماسی، اسپرت یا کلاسیک همگی در دسترس هستند، بدون توجه به ساخت و مدل‌های مختلف.

هیچ مارک واحدی برای زنان وجود ندارد. همه چیز به سلیقه و استفاده کاربر بستگی دارد. کارتیه و بولگاری ساعت‌های رسمی‌تری ارائه می‌کنند، در حالی که رولکس ساعت‌های قوی‌تری ارائه می‌کند که مرز بین ورزش و لباس را پر می‌کند.

برای افرادی که به دنبال یک ساعت ورزشی هستند، Breitling و Oris ورزشی هستند و مقاومت بالایی در برابر آب دارند، در حالی که Raymond Weil ساعت‌هایی را در محدوده‌ای مقرون به صرفه از ساعت‌های لوکس ارائه می‌دهد.

انتخاب تنها یکی از موارد مورد علاقه دشوار است و این فهرست تنها یک نقطه شروع است. در واقع، ساعت‌های زنانه دیگر محدود به ساعت‌های کلاسیک زنانه نیستند.

ساعت

ساعت های مردانه برای زنان در سال های اخیر به یکی از لوازم جانبی مد تبدیل شده است. آیا ساعت جدید زنانه مورد علاقه خود را کشف کرده اید؟

Cartier Panthere یک مدل قابل توجه در زمینه ساعت های لوکس زنانه است. The Panthere یک ساعت زنانه شناخته شده است که اولین بار در اوایل دهه 1980 عرضه شد و به دلیل داشتن یک جواهر برای مچ دست مورد توجه قرار گرفت.

در اوایل دهه 2000 بازنشسته شد، اما در سال 2017 پیروزمندانه معرفی شد، تنها با تغییرات جزئی در طراحی اولیه. این Panthere de Cartier Medium دارای یک قاب رزگلد 27mm x 37mm با صفحه نقره ای است و یکی از محصولات جدید است.

Rendez-Vous نیز از شهرت این شرکت برای ساخت و ساخت ساعت‌های اتوماتیک مستثنی نیست. قاب این ساعت 29 میلی متری خودکار حرکتی ساده و پیچیده را نشان می دهد.

هر تکه از دستبند 5 پیوندی به مچ دست قالب می زند و پوشیدن آن را فوق العاده راحت می کند. صفحه نقره ای گیلوش از مرکز امتداد یافته و توسط یک قاب الماس درخشان قاب شده است. در ساعت 6، یک عارضه نادر که معمولاً در ساعت‌های زنانه دیده نمی‌شود، نشانگر روز/شب قوس‌دار بالای صفحه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.