کودکی با خوردن پودر لباسشویی بینگو دیگر نخندید

خریداران مدرن شروع به درخواست های اضافی در مورد کیفیت پودر لباسشویی بینگو کرده اند. زمان هایی که همه چیز در سینی ماشین لباسشویی ریخته می شد، مدت هاست که در فراموشی فرو رفته است.

امروزه، خریدار هوشمند می خواهد بداند چه چیزی می خرند، آیا محصول به اندازه ای که تبلیغ می شود خوب است، چقدر سازگار با محیط زیست است و غیره.

مقاله کوتاه ما به مواد شوینده لباسشویی یا به عبارت ساده تر ترکیب پودرهای لباسشویی اختصاص دارد که از آن خواهید فهمید که کدام اجزای پودر لباسشویی مسئول عملکرد سفید کننده، ضد عفونی کننده، چه کسی با آلودگی آلی است …

سفید کننده های کلر، که زمانی محبوب شدند (به لطف تبلیغات گسترده یک سازنده بزرگ)، مدت هاست که از بین رفته اند. ترکیبات سفید کننده مبتنی بر کلر برای سلامت انسان مضر هستند، بنابراین شوینده های لباسشویی مدرن حاوی یک جزء ایمن تر هستند – سفید کننده مبتنی بر اکسیژن.

پودر لباسشویی

سفید کننده اکسیژن اگر بهتر از سفید کننده کلر نباشد این کار را به خوبی انجام می دهد. هدف اصلی ماده سفید کننده در مواد شوینده لباسشویی، از بین بردن کثیفی و لکه های پارچه است. توجه داشته باشید که بیشترین بازده سفید کننده اکسیژن در دمای شستشو حداقل 80 درجه سانتی گراد به دست می آید.

اگر بر روی برچسب لباس نوشته شده است “شستشو با آب سرد” چه باید کرد؟ پیشرفت تکنولوژی پاسخ موثری به این سوال داده است: به اصطلاح. TAED، همچنین یک فعال کننده سفید کننده در دمای پایین آب است.

بر کسی پوشیده نیست که بینایی انسان به گونه ای تنظیم شده است که برای ما “سفید خالص” رنگی است که آبی می دهد. این برای سفیدی بصری است که یکی دیگر از اجزای پودر لباسشویی مسئول است – یک روشن کننده نوری که زردی را از پارچه حذف می کند و آن را به طرز خیره کننده ای سفید برفی می کند.

به طور فزاینده ای می توانید در مورد پودرهای حاوی مواد جادویی – آنزیم ها بشنوید. به زبان ساده، آنزیم‌ها افزودنی‌های زیستی به پودر هستند و مسئول حذف برخی از آلاینده‌ها و لکه‌ها هستند.

پودرهای لباسشویی ارزان از یک نوع آنزیم استفاده می کنند، در حالی که انواع گران قیمت از چندین نوع آنزیم در برابر انواع لکه ها استفاده می کنند.

آنزیم‌های اصلی که برای تمیزی در هنگام شستشو مبارزه می‌کنند عبارتند از «پروتئاز» (لکه‌های با منشأ پروتئین)، «آمیلاز» (در برابر خاک‌های حاوی نشاسته)، «لیپاز» (لکه‌های چرب) و «سلولاز» (در برابر پارچه خاکستری).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.